Rezerwuj

Gastronomia

Restauracja Galicja

Restauracja Galicja położona jest w budynku Hotelu Polonia, ma jednak osobne wejście. W oryginalnie urządzonym lokalu oferujemy dania kuchni galicyjskiej i europejskiej. Zachęcamy do posmakowania dziczyzny, ryb, dań jarskich, serów, potraw tradycyjnych jak żur czy bliny.

Po przekroczeniu progów naszej restauracji znajdą się Państwo w historycznej Galicji. To tam powstało połączenie polskich, sycących potraw i wykwintnych dań, opartych na tradycyjnych składnikach, którymi cieszono podniebienia nie tylko w Austrii, ale i w całej ówczesnej Europie. Dzięki temu potrawy przygotowane przez naszego szefa kuchni Adama Wojsa są eleganckie, a jednocześnie smakowite i sycące.

Wystrój lokalu również przybliży Państwa do czasów Franciszka Józefa. Stoliki zarówno na parterze, jak i antresoli otoczone są roślinnością, a takty polskich utworów z dawnych lat nadają wnętrzu nostalgicznego charakteru. W ciepłe dni można znaleźć azyl w ogródku na tarasie, który da wyciszenie tym, którzy chcą na chwilę oderwać się od zgiełku miasta. W upały zapraszamy zaś do klimatyzowanej sali. Smaczne śniadania w Restauracji Galicja będą doskonałym uzupełnieniem Państwa pobytu w Hotelu Polonia Wrocław.

Śniadania serwowane są w tygodniu od godziny 7.00 do 10.00 oraz w weekendy od godziny 8:00 do 11:00.