Rezerwuj

Hotel Polonia zlokalizowany jest w samym centrum Wrocławia

Hotel Polonia

ul. Piłsudskiego 66 50-020 Wrocław rezerwuj »

Hotel Polonia jest zlokalizowany w samym centrum miasta, przy głównych arteriach Wrocławia, na rogu ulic Piłsudskiego i Świdnickiej, naprzeciwko Teatru Muzycznego CAPITOL, w pobliżu Dworca Głównego PKP (400m) i Rynku Starego Miasta (900m) oraz centrów handlowych „Arkady Wrocławskie” i „Renoma” .
Przy hotelu znajduje się duży węzeł komunikacji miejskiej, co zapewnia łatwy dojazd do hotelu i bezproblemową komunikację publiczną z całym miastem.
Do dyspozycji Gości przed hotelem znajdują się miejsca postojowe, a parking jest zlokalizowany 30 metrów od naszego hotelu przy zbiegu ulic Zaułek Wolski i Piłsudskiego.

Z uwagi na ścisłe centrum i ulice jednokierunkowe w okolicy hotelu prosimy o zapoznanie się z lokalizacją miejsc postojowych oraz parkingu hotelowego. Miejsce postojowe samochodów Gości wysiadających i wsiadających znajduje się na ulicy Piłsudskiego tuż przed wejściem głównym do Hotelu Polonia. Postój samochodu na specjalnie wydzielonym dla naszych Gości miejscu nie może przekraczać 10 minut. Aby zobaczyć dokładną lokalizację prosimy o zapoznanie się z mapą.